Подорожуємо Travel


Козелець - Батьківщина Розумовських. Церква Різдва Богородиці: які докази, що унікальний іконостас можливо спроектував Ф. Растереллі (18 ст)?   Історичний Ніжин 

(музей М.Гоголя, музей книги, музей Ю.Лисянського, Миколаївська церква, поштова станція)

Чому в Ніжині багато грецьких споруд та кварталів?


Помпезність Австрії


Королівський палац у Відні на площі Марії Терезії. У чому величність Австрії? 

Мена: Що зберегла історія поселення, яке бере початок від 1066 р.? 


Меняни шанують своїх визволителівКраєзнавчий музей-скарбниця містечка: Як розвивати скарбницю? Родзинка Мени - зоопарк. Яка історія виникнення єдиного в районному центрі України ЗОО? 

Київ: У чому унікальність столиці, як зберегти цю унікальність? 

Львів: як у Львові з'явилися кав'ярні?


Ужгород 
Мукачево

Замок Паланок відомий з ХІ ст. Побудований як фортифікаційна споруда у середньовіччі. Для архітектурної споруди характерно поєднання багатьох стилів. Значний вклад у його розбудову здійснив Федір Коріатович (подільський князь), згодом Юрій І Ракоці. На території замку знаходяться пам'ятники його господарям, колодязь, численні музейні кімнати. Можна витратити цілий день, щоб обійти всі його кімнати, знайомлячись з історією.  

Чому Мукачево періодично ставало центром політичного життя? 

Полтава: Яка роль Полтави у 18-19 ст?


Батурин: Чому Батурин був резиденцією чотирьох гетьманів? 
Польща: історія починається з Кракова чи Варшави? Крим. Гора Кара Даг: Чому називають музеєм мінералів? Який відтінок має море?  

2 коментарі:

Unknown сказав...

Це все Ваші власні фото?!!!

Наталія сказав...

Так, Ольго Леонідівно, це світлини тих місць, які мені сподобалися і я вирішила поділитися враженнями в такий спосіб. Раджу побувати в цих куточках й отримати власні враження від перебування. Кожне місто має власну чарівність та неповторність.